GitProtect.io - przełomowy GitHub backup i Bitbucket backup od Xopero Software

GitProtect.io to pierwsze w Polsce i jedno z nielicznych na świecie, przełomowe oprogramowanie do backupu środowisk GitHub i Bitbucket stworzone przez Xopero Software, polskiego lidera wśród producentów rozwiązań do backupu i disaster recovery.

Zabezpiecz swój kod źródłowy i wartość intelektualną przed każdą awarią, błędem programistów, celowym działaniem pracownika, uszkodzeniem sprzętu i atakami ransomware.

W razie potrzeby, przywróć swoje repozytorium i metadane z konkretnego momentu w czasie i jak najszybciej wróć do kodowania.

GitHub Backup

Zabezpiecz swoje repozytoria i metadane (w tym m.in. pull requests, issues, milestones, releases, wikis i inne) - zarówno lokalne jak i chmurowe. Skorzystaj z pełnej integracji z GitHub - ustaw backup raz, a będzie wykonywał się automatycznie uwzględniając wszystkie zmiany Twojej organizacji w GitHub.

Bitbucket Backup

Korzystasz z Bitbucketa? Stwórz plan backupu, który zabezpieczy wszystkie Twoje repozytoria i metadane (w tym pull requests, issues, hooks, pipelines, i inne) - te w chmurze i lokalne, przechowywane na urządzeniach Twoich programistów. Tworzysz nowe repozytorium? Dzięki pełnej integracji zostanie automatycznie włączone do planu backupu...

Więcej na temat GitProtect.io by Xopero ONE na oficjalnej stronie GitProtect.io.

O autorze

Satisnet zajmuje się świadczeniem usług informatycznych dla osób prywatnych oraz firm mając w tym ponad 20-letnie doświadczenie.