Xopero ONE Backup & Recovery

Xopero ONE Backup & Recovery to rozwiązanie do backupu danych All-in-ONE, czyli niezawodny backup i odzyskiwanie danych, najbardziej przyjazna na rynku konsola centralnego zarządzania oraz kompatybilność z każdym najpopularniejszym magazynem na dane. Łatwość wdrożenia i zarządzania sprawia, że zabezpieczenie nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT jest tak proste, jak ochrona zaledwie kilku komputerów.

Co zabezpieczysz?

Stacje robocze (Windows, MacOS, Linux)
Serwery (Windows, Linux)
Bazy danych (MySQL, MS SQL, Firebird, MariaDB i inne)
Maszyny wirtualne (backup VMware)
Microsoft 365
GitHub, GitLab, Bitbucket i Jira backup - GitProtect.io by Xopero ONE

Gdzie zabezpieczysz?

Xopero Cloud
Amazon AWS S3
Wasabi Cloud
Backblaze B2
Google Cloud Storage
Azure Blob Storage
Chmury kompatybilne z S3
Środowiska hybrydowe i multi-cloud
NFS
CIFS
SMB
Lokalne zasoby dyskowe.

Jak zabezpieczysz?

Niezawodny backup danych #1

Wdrożenie On-Premise lub SaaS

Zainstaluj usługę zarządzania na swoim sprzęcie lub wybierz model SaaS, aby korzystać z usługi w chmurze, bez potrzeby instalacji. Niezależnie od wybranego modelu wdrożenia możesz przechowywać swoje kopie lokalnie lub w chmurze.

Plan-based backup

Szerokie możliwości konfigurowania planów backupu - określasz typ kopii, dane i urządzenia do zabezpieczenia, harmonogram, retencję, kompresję, poziom szyfrowania, okno backupu, replikację i wiele więcej. Ustaw raz, a plan backupu wykona się automatycznie.

Długoterminowa retencja / GFS

Przechowuj wszystkie wersje, określ liczbę kopii lub konkretny czas ich przechowywania. Wybierz podstawowy schemat rotacji kopii (pełnych, przyrostowych i różnicowych), albo skonfiguruj GFS, aby przechowywać kopie długoterminowo, oszczędzić przestrzeń na magazynie i przywrócić dane z dowolnego momentu w czasie.

Więcej funkcjonalności:

Minimalne wymagania instalacji usługi i agenta
Zabezpieczenie dowolnej infrastruktury
Możliwość dodania wielu magazynów danych
Zaawansowane ustawienia harmonogramu
Kopia pełna, przyrostowa i różnicowa
Ulepszona polityka backupu 3-2-1
Okno backupu
Rozłożenie backupu w czasie
Zarządzanie w oparciu o plany lub urządzenia
Zgodność z wymogami prawnymi

i wiele więcej...

Szybkie przywracanie kopii zapasowej i Disaster Recovery

Szybkie przywracanie danych i wdrożenie Disaster Recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie potrzebne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery. Co dokładnie?

Any2Any Restore

Odtwarzaj dane między różnymi urządzeniami, tenantami Microsoft 365 czy repozytroriami. Przywracaj maile na komputer, pliki z Windows do Linux, repozytoria Bitbucket do GitHub - migracja nigdy nie była prostsza!

Instant Disaster Recovery

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do plików z obrazu dysku lub całej kopii. Twórz maszyny wirtualne i przywracaj dane bez potrzeby eksportu.

Bare Metal Restore

Przywróć kopię wszystkich danych i całego systemu na tym samym lub nowym urządzeniu z pomocą specjalnie dostosowanej technologii i pendrive’a. Przywracaj dane zdalnie - nawet dla różnych lokalizacji i placówek.

Granularne przywracanie

Przeglądaj i błyskawicznie przywracaj konkretne, wybrane pliki, dane Microsoft 365, metadane Git, pliki z kopii VM itd. z wykonanej kopii obrazu bez konieczności przywracania całego sytemu.

Centralne zarządzanie

Konfiguracja i monitoring polityki bezpieczeństwa nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT nigdy nie były tak proste. Konsola centralnego zarządzania Xopero ONE dostępna jest bezpośrednio z przeglądarki. A wraz z nią:

Najbardziej intuicyjny interfejs na rynku

Napędzane danymi dashboardy i wizualne statystyki łączą łatwość użytkowania i precyzyjne zarządzanie.

Łatwy monitoring

Zaawansowane audyt logi, zadania i powiadomienia e-mail - bądź na bieżąco z bezpieczeństwem Twoich danych.

Wielopoziomowe zarządzanie

Dodawaj użytkowników, przypisuj im role i uprawnienia, aby dzielić obowiązki, a jednocześnie mieć kontrolę nad dostępem i bezpieczeństwem.

Dodatkowe informacje:

Strona internetowa Xopero Software S.A.
GitProtect.io

O autorze

Satisnet zajmuje się świadczeniem usług informatycznych dla osób prywatnych oraz firm mając w tym ponad 20-letnie doświadczenie.