SatisNet jest firmą informatyczną działającą w woj. śląskim.

Celem naszego działania jest świadczenie profesjonalnych i nowoczesnych usług informatycznych dla osób prywatnych oraz firm.

 

Nasze usługi świadczymy bezpośrednio u Klienta. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub wypełnić formularz zamówienia a nasz specjalista pojawi się w uzgodnionym wcześniej terminie i o ile będzie to możliwe usunie problem na miejscu. Szybka reakcja na zgłoszenie czyni z nas prawdziwe pogotowie komputerowe.

Dla klientów prywatnych świadczymy serwis komputerowy w ramach którego wchodzą usługi związane z usuwaniem różnych problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputera, takich jak konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania, usuwanie wirusów komputerowych, konfiguracja i instalacja sieci komputerowych, dostępu do sieci Internet, naprawa komputera, itp.

Dla firm oferujemy obsługę informatyczną (outsourcing) w ramach której zapewniamy obsługę i nadzór nad systemem informatycznym firmy. W ramach tej usługi zapewniamy konfigurację sieci komputerowych, helpdesk, archiwizacje danych, projektowanie i pozycjonowanie stron www.

Jakość i doświadczenie

Posiadamy wyższe, techniczne wykształcenie z zakresu informatyki oraz ponad 20 lat doświadczenia co gwarantuje wysoką jakość naszych usług informatycznych. Dążąc do najwyższej satysfakcji klienta kierujemy się zasadami pozwalającymi uzyskać najlepsze efekty pracy. Nasze działania opierają się na:

1
Analiza

Na początek określamy potrzeby i oczekiwania klienta,  zbieramy informacje o bieżących problemach, które należy usunąć oraz pracach potrzebnych do wykonania.

2
Planowanie

Planujemy wszystkie możliwe rozwiązania, wybierając optymalne pod kątem nalepiej spełniających potrzeby klienta, czasu potrzebnego do wykonania i najniższych kosztów.

3
Rozwiązanie

Przedstawiamy klientowi szczegółową informację o możliych rozwiązaniach najlepiej dopasowanych do jego potrzeb, które po jego akceptacji zostaną wykonane.

4
Wdrożenie

Realizujemy szczegółowo zaplanowany i zaakceptowany projekt, trzymając się ustalonego czasu realizacji oraz kosztów wykonania. Klient otrzymuje to czego się spodziewał.