Niedziałający komputer, laptop zawsze jest wystarczająco dużym problemem, ale zmaganie się z udowodnieniem szkody w firmie ubezpieczeniowej może być jeszcze bardziej frustrujące. Pozwól nam pomóc pisząc kompleksowy raport dla Twojego ubezpieczyciela.
Wykonujemy ekspertyzy uszkodzonego sprzętu komputerowego do celów ubiegania się o odszkodowanie w firmie ubezpieczeniowej. Ekspertyzy są w formie pisemnej wraz z wyceną kosztów naprawy. Od wielu lat wyceniliśmy setki szkód, a żadna z naszych ekspertyz nie została podważona. Dokładny sposób udokumentowania szkody pozwala naszym klientom skutecznie ubiegać się o odszkodowanie w firmie ubezpieczeniowej.

Oto co robimy:

Usuwanie wirusów
Ocena uszkodzeń

Uderzenie pioruna? Zalanie? Przypadkowo upuszczono? Dokonamy pełnej oceny Twojego komputera, identyfikując przyczynę problemu i jakie szkody zostały zrobione.

Usuwanie wirusów
Opcje naprawy lub wymiany

Czy możemy naprawić komputer i uruchomić go ponownie, czy jest to terminal i jedyną opcją jest go zastąpić nowym? Dajemy Tobie i Twojej firmie ubezpieczeniowej wszystkie opcje, abyś mógł znów mieć sprawny sprzęt!

Usuwanie wirusów
Napiszemy raport

Posiadając te informacje, twój inżynier techniczny z firmy Satisnet napisze czytelny, zwięzły raport zawierający wszystkie szczegóły, które ubezpieczyciel chce zobaczyć, sprawiając, że cały proces roszczenia jest o wiele bardziej płynny. Prześlemy nawet raport do ubezpieczyciela, aby zaoszczędzić ci kłopotów!

Przygotowujemy ekspertyzy dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych.