Aktualizacja Windows 21H1

Najnowsza aktualizacja Windows 10 21H1 jest już dostępna do pobrania.Po kilku miesiącach testów oprogramowanie mogą pobierać wszyscy właściciele zgodnych komputerów. Jest to jednak najmniejsze uaktualnienie z dotychczas wydanych wersji Windows 10.
Windows 10 May 2021 Update to większa aktualizacja dla okienek, którą Microsoft zapowiedział jakiś czas temu. Teraz firma poinformowała, że udostępnia to oprogramowanie dla wszystkich użytkowników. Warto dodać, że zbiegło się to w czasie z anulowaniem systemu Windows 10X.

Aktualizacja Windows 10 May 2021 Update nie wprowadza zbyt wielu nowości. W rzeczywistości jest to najmniejsze uaktualnienie funkcyjne nowych okienek. Microsoft skupił się tutaj na dopracowaniu istniejących rozwiązań. Gigant z Redmond wymienia usprawnienia z zakresu bezpieczeństwa, dostępu zdalnego czy jakości oprogramowania.

Windows 10 May 2021 Update zaczęto już udostępniać poprzez usługę Windows Update. Chcąc w ten sposób zainstalować nową wersję, należy ręcznie sprawdzić dostępność nowych aktualizacji.
Nowe uaktualnienie będzie z czasem udostępniane szerzej. W końcu stanie się ogólnodostępne, ale zanim to nastąpi, to zapewne upłynie co najmniej kilka tygodni.

O autorze

Satisnet zajmuje się świadczeniem usług informatycznych dla osób prywatnych oraz firm mając w tym ponad 20-letnie doświadczenie.